»
НОВО

ДЕКОРАЦИИ ЗА ДОМА

Панер - фруктиера -ПРОДАДЕНО


Код: 056-100019
Декупаж

15.00лв.
(стара цена 19.00лв.)

Количество:


Панер - фруктиера, декориран с декупажна техника.Подобни продукти


Други


ДЕКОРАЦИИ И ДЕКУПАЖ Пано - Лято Пано - Лято
ДЕКОРАЦИИ И ДЕКУПАЖ Цвете с калинка Цвете с калинка
ДЕКОРАЦИИ И ДЕКУПАЖ Албум за спомени Албум за спомени НОВО
ДЕКОРАЦИИ И ДЕКУПАЖ Салфетник- ПРОДАДЕН Салфетник- ПРОДАДЕН